Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Cześć!

Jestem Ewelina i jestem założycielką marki Hippie & Bloom.

Już jako mała dziewczynka kochałam kolory i sukienki. Przez lata odkrywałam swoje ulubione fasony, ale także przyglądałam się skrupulatnie kobietom, jak ubierają się na co dzień. Pracując jako fotograf pomagałam kobietom ubierać się na sesje zdjęciowe i poczułam, że chcę dać w temacie mody światu coś więcej.

Każdy projekt, który tu znajdziesz, powstał najpierw w mojej wyobraźni. Następnie został przeze mnie przeniesiony na kartkę papieru. Później omówiłam go z innymi kobietami, by poznać ich wrażenia. Wybór każdej tkaniny, która mi się spodoba, konsultuję z kobietami, które były fankami marki nim ona jeszcze ujrzała światło dzienne!

Dialog z Wami – kobietami jest dla mnie najcenniejszy. Każda tkanina i każdy projekt, to moja propozycja abyście poczuły się pięknie.

Po to powstała marka Hippie & Bloom. Miejsce, dzięki któremu możesz rozkochać się w kolorze i naturalnych tkaninach.

W Hippie & Bloom znajdziesz damskie ubrania w stylu BOHO.

Jest i będzie kolorowo, zwiewnie, kobieco i swobodnie. Wszystkie ubrania będą nawiązywały klimatem do kultury hippie (pochodzącej od ruchu hipisów). Będzie dużo kolorów i kwiatów byś czuła, że rozkwitasz!

W ubraniach Hippie & Bloom możesz iść na plażę lub na spacer po mieście. Z dobrze dobranymi dodatkami w ubraniach Hippie & Bloom świetnie będziesz się czuła w czasie randki lub na rustykalnym weselu w stodole lub w plenerze!

Marzę, byście kochane kobiety, ubierały się w kolory, które podkreślają Waszą urodę, sylwetkę. Wiem, że nie każda kobieta od razu założy na siebie sukienkę w jaskrawym kolorze – dlatego bez problemu znajdziesz stonowane odcienie różu czy bieli.

W Hippie & Bloom znajdziesz ubrania wykonane z bawełny, wiskozy lub lnu. Tkaniny pochodzą z Polski, Hiszpanii, Holandii i innych części świata.

Szyjemy i projektujemy w Polsce z czego jesteśmy bardzo dumni <3

Inspiracje modowe oraz więcej informacji naszej marce znajdziesz na naszym Instagramie!

Kilka słów o mnie

Mam na imię Ewelina. Jestem typową humanistką z mocno artystycznym zacięciem. Uwielbiam rysować, malować, śpiewać i tańczyć. Kocham podróże i wolność, którą daje bycie w drodze.

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania i pasji fotograf, edukator i projektant. Fascynują mnie nauki o człowieku. Kocham dodawać kobietom pewności siebie! Przed moim obiektywem, setki kobiet miały okazję rozkwitnąć. Wierzę, że ubrania marki Hippie & Bloom sprawią, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Masz się wyróżniać i celebrować życie! Te ubrania mają Cię w tym wspierać! Ubranie to nie tylko kawałek materiału. Ubranie pozwala nam poczuć się pięknie, dodaje odwagi i pewności siebie.

Hippie & Bloom – ubrania z artystyczną duszą, tworzę je specjalnie dla Ciebie!